Akademia

|

Aktualności

|

Oferta

|

Galeria zdjęć

|

Video

|

Kontakt

|

Zapisz się
Taniec dla Pań


Latino Solo:


   Miłośniczki gorących rytmów z myślą o Was przygotowaliśmy intensywne zajęcia zawierające ogromną dawkę latynoskiej energii, muzyki i pasji!! Przenieś się w klimat Ameryki Łacińskiej. Poczuj się niezwykle, nabierz siły i pewności siebie. Naucz się z gracją poruszać swym ciałem do latynoskich tańców tj. Samba, cza-cza, rumba, salsa bachata rock'n'roll i wiele innych... Poznane kroki będziecie mogły wykorzystać na danceflorze!!

   
     Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz 18:00-18:55 w Klubie Garnizonowym przy ul. 11 Listopada 22 w Stargardzie. Pierwsze zajęcia już 6 września 2023r.


A jeżeli interesują Cię zajęcia bardziej wyczynowe, to zapraszamy do grupy Latino Sport, gdzie poza umiejętnościami tanecznymi podszkolisz technikę tańca oraz kondycję.

 Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godz 19:00-19:55 w Klubie Garnizonowym przy ul. 11 Listopada 22 w Stargardzie. Pierwsze zajęcia już 7 września 2023r.


Serdecznie zapraszamy!

                                                                      Mamy również NOWOŚĆ!

Ladies Styling -
zajęcia stworzone z myślą o paniach, które chcą poprawić ruch swojego ciała, wzmocnić mięśnie i poprawić swoją sylwetkę.  Wszystko w towarzystwie latynoskich rytmów!  Podczas zajęć każda z pań dowie się jak poruszać swoim ciałem, by poprawić jego jędrność i kondycję, a także jak w tańcu poczuć się kobieco. 

O to wszystko zadba była mistrzyni polski w tańcach latynoamerykańskich, tancerka najwyższej światowej klasy "S" Greta Kisielewska.


Zajęcia odbywać się będa w czwartki w godz. 18:00-19:55 w Klubie Garnizonowym przy ul. 11 Listopada 22 w Stargardzie. 
Pierwsze zajęcia już 7 września 2023r.

    Ilość miejsc ograniczona, zatem nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Kliknij zakładkę ZAPISZ SIĘ i wybierz kurs który Ciebie interesuje.

Zumba Fitness

   Co to jest Zumba? Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina tańca, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Nie tylko taniec, nie tylko aerobik, Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim Zumba to świetna zabawa i tysiące spalonych kalorii.


Na chwilę obecną nie prowadzimy zapisów na tego rodzaju zajęcia.
               

Copyright © 2015 - Akademia Tańca Prestige Dance - nauka tańca dla dzieci i dorosłych