Akademia

|

Aktualności

|

Oferta

|

Galeria zdjęć

|

Video

|

Kontakt

|

Zapisz się
Pro AM


   Nowość w nauczaniu Czym jest Pro Am? – jest, to system nauczania tańca polegający na pracy indywidualnej kursanta ze swoim instruktorem oraz wspólnego prezentowania nabytych umiejętności na turniejach i pokazach. Na czym to polega i skąd się wziął Pro Am?

   Pro Am to bardzo popularny system nauczania tańca, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Polega on na indywidualnym podejściu do potrzeb kursanta oraz pracy na linii zawodowiec - amator co pozwala na dynamiczny rozwój gdzie tempo, metodyka i zakres nauki są spersonalizowane. Integralnym punktem nauki w tym systemie są turnieje i pokazy Pro-Am, w których zawodowiec (Pro) tańczy ze swoim kursantem (Am). System ten cieszy się tak wielką popularnością par na całym świecie, że turnieje i pokazy organizowane są od Californi przez Florydę, Paryż, Wenecję, Moskwę, Hong Kong, po Singapur czy Australię. Co więcej można nawet wziąć udział w oficjalnych mistrzostwach świata! Obecnie w tym systemie uczą szkoły na całym świecie i obejmuje on praktycznie wszystkie style tańczone w parze, m.in. taniec towarzyski, salsę, tango argentino, west coast swing i wiele innych.


Dla kogo jest Pro Am?

   Dla każdego! Pro Am to wymarzona sytuacja dla osób już uczęszczających na zajęcia grupowe, które szukają kolejnego wyzwania, bodźca do rozwoju, chciałyby wykorzystać nabyte umiejętności i sprawdzić się wraz ze swoim instruktorem na pokazowym/turniejowym parkiecie. Dla tych zaczynających przygodę z tańcem to również idealny sposób na szybką i efektywną naukę a przede wszystkim na spełnienie marzeń...Co więcej wiek nie gra tu żadnej roli, nie ma ograniczeń!. Podzielmy się emocjami płynącymi z parkietu...

   Lekcje tańca odbywają się po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu i trwają 45’ lub dłużej.

Copyright © 2015 - Akademia Tańca Prestige Dance - nauka tańca dla dzieci i dorosłych