Studio

|

Aktualności

|

Oferta

|

Galeria zdjęć

|

Video

|

Kontakt
Taniec dla dzieci w wieku od 6-9 lat   Twoje dziecko jest pełne energii, a Ty chcesz żeby je właściwie spożytkowało? Zapisz je do naszej szkoły tańca! Program opracowany na podstawie najlepszych europejskich i światowych wzorów oraz 30-letniego doświadczenia w pracy z dziećmi, nauczania tańca sportowego w wieku szkolnym.

   Obejmuje naukę elementów tańca towarzyskiego, klasyki, tańców dyskotekowych oraz innych form tanecznych przygotowując dzieci do występów zespołowych i parami.

   Wykorzystując naturalną potrzebę ruchu dziecka, łatwość uczenia się poprzez zabawę dążymy do wpojenia nawyków kształcenia się oraz czerpania radości ze zdobywania nowych umiejętności nie tylko muzyczno-ruchowych.

   Nauka tańca dla dzieci odbywa się raz w tygodniu i trwa 40'. Rodzice aktywnie wraz z dziećmi mogą uczestniczyć w zajęciach.

                                                                                      UWAGA!

   Utworzyliśmy nową początkującą grupę dla dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-13 lat. Zajęcia odbywać się będą kolejno we wtorki godz. 16:00 oraz 16:45 w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17 w Stargardzie.

 
Nasze zajęcia prowadzimy w :

Przedszkole Miejskie nr 3

www.pm3stargard.edupage.org
Przedszkole Miejskie nr 1

www.pm1stargard.edupage.org
 

Przedszkole Tęczowa Przygoda

www.teczowaprzygoda.pl
 

Przedszkola Towarzystwa
Przyjaciół Dzieci 

www.tpd.szczecin.pl
 Przedszkole Miejskie nr 4

www.przedszkole4.edupage.org

 
 

 Przedszkole Niepubliczne
Smerfuś

www.www.smerfus.stargard.pl
 


Copyright © 2015 - Akademia Tańca Prestige Dance - nauka tańca dla dzieci i dorosłych