Studio

|

Aktualności

|

Oferta

|

Galeria zdjęć

|

Video

|

Kontakt
Taniec dla Pań


Latino Solo:


   Miłośniczki gorących rytmów z myślą o Was przygotowaliśmy intensywne zajęcia zawierające ogromną dawkę latynoskiej energii, muzyki i pasji!! Przenieś się w klimat Ameryki Łacińskiej. Poczuj się niezwykle, nabierz siły i pewności siebie. Naucz się z gracją poruszać swym ciałem do latynoskich tańców tj. Samba, cza-cza, rumba, salsa bachata rock'n'roll i wiele innych... Poznane kroki będziecie mogły wykorzystać na danceflorze!!

   


Zumba Fitness

   Co to jest Zumba? Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina tańca, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Nie tylko taniec, nie tylko aerobik, Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim Zumba to świetna zabawa i tysiące spalonych kalorii.


Zajęcią Zumba Fitness odbywają się w :
  1. Recz – wtorki Hala Sportowa MGOK przy ul. Ratuszowej 27 w godz. 18:00-18:50
  2. Kobylanka – poniedziałki 18:50  w  ośrodku kultury przy ul. Jeziornej   

Uwaga! Ogłaszamy nabory do gr. początkującej na zajęcia Latino Solo, które odbywać się będą we wtorki o godz. 18:00 w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie.
Serdecznie zapraszamy!

             

Copyright © 2015 - Akademia Tańca Prestige Dance - nauka tańca dla dzieci i dorosłych