Akademia

|

Aktualności

|

Oferta

|

Galeria zdjęć

|

Video

|

Kontakt
Aktualności
 ROZPOCZYNAMY SEZON 20/21 !
Zapraszamy do nowo otwartych grup tanecznych- DLA KAŻDEGO!


 
                      Wtorek godz. 16:30-17:15
                      Koszt: 60 zł / miesiąc
W programie m.in.taniec towarzyski, elementy baletu, hip hop, disco itp.

                     Wtorek godz. 18:00-18:55
                     Koszt: 80 zł / miesiąc
W programie m.in. salsa, bachata, samba, jive i wiele innych


                    Wtorek godz. 19:00-20:15
                    Koszt 65 zł os./ miesiąc 
W programie m.in. samba, chacha, jive, bachata, w. angielski, w. wiedeński, foxtrot oraz tańce użytkowe


                                        Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17 w Stargardzie.
                                                                     
                                                                       PIERWSZE ZAJĘCIA 7 WRZEŚNIA!
                                                       
                                                                 
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !
KONTAKT
 
 

   Już 17 marca w Stargardzie odbędzie się kolejna edycja pokazów tanecznych pn 'Tańczące Gwiazdeczki'. Będą to pokazy naszych najmłodszych tancerzy na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Na Tańczących Gwiazdeczkach rodzice miga zobaczyć, czego nauczyły sie dzieci podczas zajęć prezentując swoje umiejętności.

W nagrodę za piękny występ każde dziecko otrzyma


1. Złoty medal
2. Zabawkę
3. Dyplom super tancerza
4. Słodką niespodziankę

A zatem warto przyjść i zobaczyć to niezwykle wydarzenie!

Wiecej informacji: 796 934 635

Twoje dziecko jest pełne energii? Tańczy gdy tylko usłyszy pierwsze dźwięki muzyki?

 

Specjalnie dla Was, otworzyliśmy nową gurpę dzieci w wieku 5-8 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu we wtorki 16:00-16:30 (sala 6a) w ZSO nr 2, os. Zachód A5 w Stargrdzie.

 


Pierwsze zajęcia już -
03.10.2017! 

 


Zapraszamy

 

IV edycja Tańca z Gwiazdeczkami

28 stycznia 2017 na małej scenie SCK odbyła się kolejna edycja Tańca z Gwiazdeczkami - zorganizowanego przez Studio Tańca Prestige. Występy młodych tancerzy obserwowali rodzice oraz przybyli goście, którzy zajęli wszystkie miejsca przygotowane dla publiczności. Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych oraz okolicznych przedszkoli. Wszyscy najmłodsi tancerze wieczoru mogli liczyć na medale, dyplomy, drobny upominek i coś słodkiego, zaś dyrektorzy placówek otrzymali pamiątkowe puchary. Wśród starszych uczniów został przeprowadzony konkurs tańca w parach i solo, a całą imprezę uświetniły gościnne pokazy tańca zaprezentowane przez Maję i Michała oraz Danila i Paulinę. Czytaj więcej...

Galeria zdjęć IV edycji Tańca z Gwiazdeczkami


Video z IV Tańca z Gwiazdeczkami

Rozpoczęcie sezonu 2016/2017


             Po ponad dwóch miesiącach przerwy zapraszamy wszystkich do nauki tańca bądź kontynuacji w dotychczas prowadzonych grupach. Co nowego w Studiu Tańca Prestige? Zacznijmy od najmłodszych. Po za grupami które będą kontynuowane w tym roku, otworzyliśmy nową gr. początkującą w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie w której prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 6-9 lat. Kiedy zajęcia są prowadzone zapraszamy sprawdzić klikając tutaj. Jeżeli chodzi o pary dorosłe, to jesteśmy na etapie kompletowania nowej grupy tanecznej dla par początkujących w wieku od 18-118 lat :-). Pierwsze zajęcia, będące początkiem kursu tańca towarzyskiego dla dorosłych odbędą się już w środę 21 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance. Więcej szczegółów tutaj


Wesele tuż tuż?

                Termin Waszego wesela się zbliża? Macie przygotowany pierwszy taniec? Jeżeli nie, to rezerwujcie termin na sezon 2016 już teraz! Do tej pory w sezonie 2015/2016 nauczyliśmy wiele par ich wyjątkowego tańca, a sezon ślubny dopiero się zaczyna. Co nas wyróżnia w nauce pierwszego tańca? To co powinno Was wyróżniać w trakcie tańczenia już na weselu, czyli elegancja, oddanie charakteru muzyki, efektywne figury, a przede wszystkim emocje! Wasz pierwszy taniec weselny, będzie niezapomniany nie tylko przez Was, ale również przez gości weselnych, którzy będą Was podziwiać. Co trzeba zrobić, aby nauczyć się u nas tańczyć? Oto trzy kroki Studia Tańca Prestige:
Do usłyszenia


III edycja Tańca z Gwiazdeczkami


Szanowni Państwo już w przyszłym tygodniu w sobotę odbędzie się III edycja Tańca z Gwiazdeczkami. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca i oczywiście naszych tancerzy do przybycia na tą imprezę. W programie przewidziane są występy naszych najmłodszych tancerzy tych 4 letnich i starszych oraz par z prowadzonego przez nas kursu dla dorosłych. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody w postaci medalu oraz dyplomu supertancerza :-). Impreza odbędzie się w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie o godz. 16:00. Wstęp dla publiczności 5zł/os. (dla uczestników bezpłatny). ZAPRASZAMY!Zakończenie sezonu 2014/2015

                                  Jak to bywa co roku od początku miesiąca czerwca zaczynają się festyny, pikniki i ...oczywiście pokazy taneczne. Występy dzieci na takich imprezach zawsze wiążą się z pokazem ich umiejętności tanecznych. Choć w tym roku niestety nie było oficjalnego zakończenia sezonu tanecznego, to na imprezach organizowanych przez szkoły czy przedszkola, dzieci mogły zweryfikować swoje umiejętności. Co prawda jeszcze nie wszyscy w tym roku pokazywali jak potrafią tańczyć, to już dużo młodych tancerzy zaprezentowało się w tańcach, nad którymi pracowaliśmy przez minione 10 miesięcy. A co z naszymi pasjonatami tańca? Zajęcia z kursu dla dorosłych również powoli dobiegają do wakacyjnej przerwy, a co za tym idzie zakończenia sezonu i tak grupa początkująca w bardzo swobodnym ogniskowym klimacie ma zakończenie 13 czerwca, natomiast nasi wytrawni tancerze z grupy zaawansowanej mają swoją imprezę zaplanowaną na 29 czerwca.

Wizyta ze stargardzkiego radia   W miniony wtorek w jednym z przedszkoli, w których prowadzimy zajęcia taneczne gościła u nas pani Aleksandra Zalewska z Radia Stargard. W trakcie zajęć z grupą 4-5 latków dzieci pokazywały swoje umiejętności taneczne a pod koniec zajęć udzielały wywiadu. Dla naszych najmłodszych tancerzy, było to nie lada przeżycie, bo w końcu nie na co dzień przychodzi im wypowiadanie się w naszej stargardzkiej rozgłośni. Dzieci odpowiadały na pytania typu, jaki jest ich ulubiony taniec, dlaczego akurat ten taniec lubią, czy uważają się za dobrych tancerzy itp.

   Wszyscy tancerze Studia Tańca Prestige i jednocześnie wychowankowie przedszkola Bajkowa Kraina wypowiadali się znakomicie, tak jak na ich wiek przystało. Również instruktor Krystian Kisielewski powiedział parę słów na temat uczenia dzieci podstaw tańca oraz  jego pozytywnego wpływu na rozwój. Nauka tańca dla dzieci, jest przez nasze studio prowadzona już od kilku lat w tej placówce . Jeżeli chcecie posłuchać jak brzmiał pełny wywiad zapraszamy już niebawem do radioodbiorników lub na naszą stronę.

Nauka pierwszego tańca - Stargard


Ślub, jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego człowieka. Warto, byłoby rozpocząć go tanecznym krokiem. Zaczął się sezon na naukę pierwszego tańca. Czy macie Swój ulubiony utwór, do którego chcielibyście zatańczyć, ale nie bardzo wiecie jak? My Wam w tym pomożemy! Pamiętajcie, że każdy pierwszy taniec na weselu powinien być wyjątkowy i oryginalny i my z myślą o tym stworzymy specjalnie dla Was oryginalną choreografie.
I Maraton Zumba Fitness w ChoszcznieMaraton taneczny Zumba Fitness w Choszcznie już za nami! Pobiliśmy rekord, a właściwie ustawiliśmy wysoko poprzeczkę, ponieważ w imprezie uczestniczyło prawie 200 osób! Hala była wypełniona pozytywnie nastawionymi paniami oraz panami bo ich również nie zabrakło w Choszcznie :-). Pasja tańca oraz wyśmienitej zabawy malowała się na każdym uczestniku, tego wydarzenia. Rytmy do których się poruszaliśmy od gorących latynoskich klimatów przez r&b do słowiańskich utworów spowodowały, że na długo wszyscy zapamiętamy ten trzy godzinny maraton! Studio Tańca Prestige  jako organizator imprezy, dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie w imieniu swoim oraz instruktorów. Zdjęcia już można obejrzeć klikając tutaj, a niebawem ukaże się krótki klip wykonany w trakcie imprezy prze MM studio filmowe.I Maraton Zumba Fitness w Choszcznie
   21 Marca odbędzie się I Maraton Zumba Fitness w Choszcznie organizowany  przez Studio Tańca Prestige. Prężnie działająca tam grupa Pań obecnych na co tygodniowych zajęciach Zumby wesprze, ten event swoją obecnością! Impreza odbędzie się na hali widowiskowo - sportowej przy ul. Polnej w Choszcznie. Maraton ma charakter otwarty i mogą z niego skorzystać wszystkie chętne osoby nie tylko z Choszczna, ale i z okolic. Na to wydarzenie specjalnie zaproszonych instruktorów Zumba Fitness Paulinę Radke, Dominikę Wójcikiewicz oraz Gretę Kisielewską z pewnością wesprą Panie z Gryfina, Szczecina, Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego, Suchania, Recza, Bań, Widuchowej oraz okolicznych miejscowości. Odliczamy dni do tej niesamowitej imprezy tanecznej!!! Sponsorzy, którzy przyczyniają się do zorganizowania imprezy, to : Starostwo Powiatowe w Choszcznie, Drukarnia Pares, MM Wideofilmowanie, Endorfina.

Patronat medialny imprezy obejmie radio Stargard  


Nauka tańca dla dorosłych


   Od kwietnia organizowany będzie kurs dla dorosłych umożliwiający poznanie tańca towarzyskiego. Na zajęcia można zapisywać się zarówno w parach jak i indywidualnie. Spotkania będą odbywały się w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie Szczecińskim.

   Wszystkich chętnych zapraszam na spotkanie organizacyjne 12.03.2015 r.

Nauka tańca dla dzieci


   Od marca rozpoczyna się III edycja tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Chętnych zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 12.03.2015 r. w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie Szczecińskim.

   Zajęcia będą nastawione na osiągnięcie pierwszego stopnia w Tańcu Towarzyskim wg organizacji FGHJ.

   Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

Copyright © 2015 - Akademia Tańca Prestige Dance - nauka tańca dla dzieci i dorosłych